HURTOWNIA PŁYT

Tel: +48 58 56 233 95

kom: 696 072 691

HURTOWNIA OKUĆ

kom: 608 347 547

STUDIO MEBLI

Tel: 58 56 00 346

kom: 668 003 962

PRODUKCJA

Tel: 58 56 331 93

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Dr. Repair. Proudly created with Wix.com

SYSTEM PRZECHOWYWANIA

Życie jest pełne rzeczy, które można odpowiednio uporządkować 

Dekoracyjne ściany z systemem przechowywania – pokaż swoje ubrania

Dzięki otwartemu systemowi przechowywania Twoje ubrania staną się gustownym elementem wystroju wnętrza. Powieszenie jak największej liczby ubrań będzie również praktycznym zabiegiem. Zyskasz bowiem lepszy wgląd do ubrań, a ich znalezienie będzie łatwiejsze. Powieś swoje ubrania według koloru, rodzaju lub sposobu ich łączenia.

Wysuwne kosze mesh idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich rzeczy, których nie można powiesić, jak np. skarpetki lub bielizna. Dodaj przegrody do kosza mesh, aby móc łatwiej segregować rzeczy i utrzymać porządek.

Kuchnia w Twoim guście

Kuchnia to nowe centrum domu, naturalne miejsce, w którym zbiera się cała rodzina. Wszystko, od kieliszków do wina, po najlepszą porcelanę, serwetki i ręczniki kuchenne - nie wspominając o książkach kucharskich - możesz trzymać w swojej kuchni. Czasami znalezienie miejsca na wszystko może okazać się niemożliwe. Jednak istnieją kreatywne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz. 

Garaż

W wielu domach, garaże są pełne rzeczy, nie ma w nich miejsca na samochód. Jeżeli tak wygląda Twój garaż, to skorzystaj z naszych praktycznych rozwiązań przechowywania ściennego. Sezonowo użytkowane przedmioty takie jak opony, narty, kije do golfa czy sprzęt hokejowy. Wszystko to znajdzie swoje miejsce.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now