SYSTEM PRZECHOWYWANIA

Życie jest pełne rzeczy, które można odpowiednio uporządkować 

Dekoracyjne ściany z systemem przechowywania – pokaż swoje ubrania

Dzięki otwartemu systemowi przechowywania Twoje ubrania staną się gustownym elementem wystroju wnętrza. Powieszenie jak największej liczby ubrań będzie również praktycznym zabiegiem. Zyskasz bowiem lepszy wgląd do ubrań, a ich znalezienie będzie łatwiejsze. Powieś swoje ubrania według koloru, rodzaju lub sposobu ich łączenia.

Wysuwne kosze mesh idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich rzeczy, których nie można powiesić, jak np. skarpetki lub bielizna. Dodaj przegrody do kosza mesh, aby móc łatwiej segregować rzeczy i utrzymać porządek.

Kuchnia w Twoim guście

Kuchnia to nowe centrum domu, naturalne miejsce, w którym zbiera się cała rodzina. Wszystko, od kieliszków do wina, po najlepszą porcelanę, serwetki i ręczniki kuchenne - nie wspominając o książkach kucharskich - możesz trzymać w swojej kuchni. Czasami znalezienie miejsca na wszystko może okazać się niemożliwe. Jednak istnieją kreatywne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz. 

Garaż

W wielu domach, garaże są pełne rzeczy, nie ma w nich miejsca na samochód. Jeżeli tak wygląda Twój garaż, to skorzystaj z naszych praktycznych rozwiązań przechowywania ściennego. Sezonowo użytkowane przedmioty takie jak opony, narty, kije do golfa czy sprzęt hokejowy. Wszystko to znajdzie swoje miejsce.

HURTOWNIA PŁYT

Tel: +48 58 56 233 95

kom: 696 072 691

HURTOWNIA OKUĆ

kom: 608 347 547

STUDIO MEBLI

Tel: 58 56 00 346

kom: 668 003 962

PRODUKCJA

Tel: 58 56 331 93

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Dr. Repair. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now